Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC101XL 100TX - 100FX(ST)

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC101XL 100TX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

83 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-MC101XL
EAN:
  • 767035123394,
  • 767035191737
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kaal 294 g294 g
Korpuse tüüp ExternalExternal
Toide AC 120/230 V
Andmeedastuskiirus 100 Mbps100 Mbps
Liidesed 1 x Ethernet 100Base-TX - RJ-45 female1 x Ethernet 100Base-FX - ST multi-mode female x 2
Seade tüüp Fibre media converter - RJ-45 / ST multi-modeFibre media converter
Lisakirjeldus Auto-negotiation, MissingLink, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), half duplex mode, full duplex mode, fanless
Laius 10.5 cm
Pikkus 9.5 cm
Kõrgus 2.5 cm
Power Consumption Operational 6 Watt
Connectivity Technology Wired
Product Description Allied Telesis AT MC101XL - fibre media converter - 100 Mbps
EAN 0767035191737
Compliant Standards FCC Class B certified, CSA, UL, TUV, cUL, RoHSIEEE 802.3u, IEEE 802.1Q
Service & Support 5 years warranty
Dimensions (WxDxH) 10.5 cm x 9.5 cm x 2.5 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 40 °C
Service & Support Details Limited warranty - 5 years
Humidity Range Operating 5 - 95% (non-condensing)
Power Device External power adapter
Rack paigaldus komplekt Optional
Voltage Required AC 120/230 V (50/60 Hz)
Data Link Protocol EthernetEthernet
Teenuse juhtkäsud Link activity, port duplex mode, power, link OK, MissingLink
Kaabeldus tüüp 100Base-FX, 100Base-TX100Base-FX, 100Base-TX
Max ülekande kaugus 2 km2 km
Optilise laine pikkus 1310 nm1310 nm

ALLIED TELESIS Media Conv. AT-MC101XL 100TX - 100FX(ST)


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda