Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM

LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

288 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FVT-0204TXFC
EAN:
  • 4015867125687
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
10/100Base-TX UTP auf 100Base-FX Glasfaser Media Konverter, Single-Mode Übertragung via Glasfaser bis zu 20km, Kompatibel mit IEEE 802.3af PoE PD(Power Device) Standard, Unterstützt LFP (Link Fault Passthrough) und Far End Fault,

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda