Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Level One KVM-0222 38.30 €

Tootekood: Level One 0590222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH

LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
04.11.2017

38 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: KVM-0222
EAN:
  • 4015867140390
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
2-Port USB KVM Switch/ Flexibler Wechsel für ein ununterbrochenes Multimedia Erlebnis/ Steuerung ja Verwaltung von kaks Computern mit einer einzigen USB Tastatur-, Maus- ja Monitor-Kombination/ Gleichzeitige oder unabhängige PC-Nutzung
Maksimaalne lahutusvõime 2048 x 1536
Kaasasolev tarkvara Drivers & Utilities
Liidesed 2 x VGA - HD-152 x USB - Type A1 x VGA - HD-152 x USB - Type A
Seade tüüp KVM switch - 2 ports - USBKVM switch - 2 ports
CABLES INCLUDED 2 x keyboard / mouse / video cable - 1.8 m
Laius 9.6 cm
Pikkus 6.1 cm
Kõrgus 2.4 cm
Sadamad 2 x KVM port(s)2 x KVM port(s)
Product Description LevelOne ViewCon KVM-0222 - KVM switch - 2 ports - desktop
EAN 4015867140390
Compliant Standards Plug and Play, FCC
Dimensions (WxDxH) 9.6 cm x 6.1 cm x 2.4 cm
Mõõtmisruumi tüüp DesktopDesktop
Alatüübi KVMKVM
Teenuse juhtkäsud Status
Klaviatuur / hiir liides USB
KVM kasutajate arv 1 local user
KVM kohalikud kasutajad kogus 1 local user

LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH

TOP

LevelOne FEP-1611 456 €

Tootekood: LevelOne 520826
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne FEU-0511, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 10/100 Mbit/s, 0.1, 100BASE-FX, Multi-mode 74 €

Tootekood: LevelOne FEU-0511
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 190 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 66 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0421 USB KVM Switch 84 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 26.70 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne GVT-0300 Mini GBIC Transceiver 42.70 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 1-PORT cat.5 AUDIO/video 108 €

Tootekood: LevelOne AVE-9201
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 24-Port 10/100 Rackmount Switch, Unmanaged, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 3.2Gbps, 0.2, CSMA/CD, Black 74 €

Tootekood: LevelOne FSW-2450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 16-PORT FAST ETHERNET SWITCH 55 €

Tootekood: LevelOne FSW-1650
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda