Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Level One Printserver LevelOne 1xParallel 70 €

Tootekood: Level One FPS-1031
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne PARALLEL PRINT SERVER

LevelOne PARALLEL PRINT SERVER

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
18.07.2017

72 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FPS-1031
EAN:
  • 4015867142226
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Parallel Print Server (1-Port)/ Parallel Printer Server für gemeinsame Druckernutzung im Netzwerk/ USB-2.0-Schnittstelle/ Einfaches Einrichten über benutzerfreundliche Oberfläche/ Unterstützt verschiedene Netzwerk-Druckprotokolle
Kaal 52 g52 g
Süsteeminõuded UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Millennium Edition, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
Korpuse tüüp ExternalExternal
Andmeedastuskiirus 100 Mbps100 Mbps
Liidesed 1 x 100Base-TX - RJ-45
Seade tüüp Print serverPrint server
Ühendused 1 x parallel - 36 PIN Centronics
Lisakirjeldus DHCP support, manageable
Laius 5.7 cm
Pikkus 5.9 cm
Kõrgus 2.3 cm
Connectivity Technology Wired
Sadamad 10/100 Ethernet10/100 Ethernet
Product Description LevelOne FPS-1031 - print server
EAN 4015867142226
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3uFCC Class B certifiedIEEE 802.3, IEEE 802.3u
Dimensions (WxDxH) 5.7 cm x 5.9 cm x 2.3 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 50 °C
Humidity Range Operating 0 - 70%
Power Device Power adapter - external
OS Required UNIX, Apple MacOS, Novell NetWare, Linux, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows Millennium Edition, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
Remote Management Protocol SNMP, IPP
Data Link Protocol 10Mb LAN, 100Mb LAN10Mb LAN, 100Mb LAN
Teenuse juhtkäsud Link activity, power, status
Liidese tüüp (buss) ParallelParallel
Kaabeldus tüüp Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TXEthernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX
Võrgu / Transport protokoll TCP/IP, AppleTalk, NetBEUI/NetBIOS, IP/IPX, LPR/LPDTCP/IP, AppleTalk, NetBEUI/NetBIOS, IP/IPX, LPR/LPD

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne PARALLEL PRINT SERVER

TOP

LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 304 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 234 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 91 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 39.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 40.90 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 72 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 306 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 96 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda