Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne 4 FE+1 FE POE PD SWITCH

LevelOne 4 FE+1 FE POE PD SWITCH

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
30.11.2016

61 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FSW-0512
EAN:
  • 4015867142707
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
IEEE 802.3af-PoE-PD kann per PoE-PSE oder externe Stromquelle mit Strom versorgt werden/ 10/100 Mb/s, Voll/Halb-Duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX/ Unterstützt automatisches Lernen und Gültigkeitszuordnung für 2K MAC-Adressen/ Schnelle Installation
Liidesed Fast Ethernet1 x 100Base-TX - RJ-45 - PoE4 x 100Base-TX - RJ-45Fast Ethernet
Seade tüüp Switch - 5 portsSwitch - 5 ports
Lisakirjeldus Flow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forwardPoE poweredFlow control, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward
Laius 13 cm
Pikkus 2.4 cm
Kõrgus 7.7 cm
Sisseehitatud seadmed Led panel
MAC aadressi tabeli suurus 2K entries2K entries
Paigaldus komplekt Included
Sadamad 1 x 10/100 (PoE) + 4 x 10/1001 x 10/100 (PoE) + 4 x 10/100
Product Description LevelOne FSW-0512 5-Port Fast Ethernet Switch with 1 PD/PoE Port - switch - 5 ports - desktop
EAN 4015867142707
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3xPlug and Play, FCC Class A certifiedIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3af, IEEE 802.3x
Dimensions (WxDxH) 13 cm x 2.4 cm x 7.7 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 55 °C
Humidity Range Operating 10 - 90%
Mõõtmisruumi tüüp DesktopDesktop
Teenuse juhtkäsud Link activity, power, link OK

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 4 FE+1 FE POE PD SWITCH

TOP

LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 325 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0422, USB, USB, VGA, 2048 x 1536, FCC, CE, Wired 74 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 48.60 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 81 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0421 USB KVM Switch 101 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne WBR-6805 34.40 €

Tootekood: LevelOne WBR-6805
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne CAT.5 AUDIO/video RECEIVER 125 €

Tootekood: LevelOne AVE-9200
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT PS/2 KVM SWITCH 183 €

Tootekood: LevelOne KVM-0811
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 46.80 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda