Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

12.30 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2533-03
EAN:
  • 4016032249047
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed - Fiber diameter: 50 / 125μ - Cable diameter
Tüüp Cable
Värvus Orange
Kirjeldus Digitus optical patch cord, LC/LC Duplex, 3m
Kaabli pikkus 3
Other features - Class fibers: OM2 - Coating: LSOH - Connector
Kasutus Fiber
Edastamine Duplex
Fiber type Multi-mode
Connectors #1 LC
Connectors #2 LC

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda