Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS LWL Patchk., LC/LC MM 3m, OM3 9.70 €

Tootekood: DIGITUS DK-2533-03/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS LWL Patchk., LC/LC MM OM4, 3m 10.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-2533-03-4
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC / LC OM3 3m 8.30 €

Tootekood: DIGITUS DK-2533-03/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
23.02.2018

12 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2533-03
EAN:
  • 4016032249047
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed - Fiber diameter: 50 / 125μ - Cable diameter
Tüüp Cable
Värvus Orange
Kirjeldus Digitus optical patch cord, LC/LC Duplex, 3m
Kaabli pikkus 3
Other features - Class fibers: OM2 - Coating: LSOH - Connector
Kasutus Fiber
Edastamine Duplex
Fiber type Multi-mode
Connectors #1 LC
Connectors #2 LC

DIGITUS Fiber optic patch cord L C to LC MM 50/125 dpx 3

TOP

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM 9/125 LC / SC 2m 8.10 €

Tootekood: DIGITUS DK-2932-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.5m 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color blue 0.70 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color roheline 0.70 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color punane 0.70 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color kollane 0.70 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 3m, Color roheline 1.10 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-030/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda