Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK DEM-210 Mini-GBIC Transceiver

D-LINK DEM-210 Mini-GBIC Transceiver

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

118 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DEM-210
EAN:
  • 790069298110,
  • 790069248146
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Korpuse tüüp Plug-in modulePlug-in module
Compatible Slots 1 x SFP (mini-GBIC)
Andmeedastuskiirus 100 Mbps100 Mbps
Liidesed 1 x Ethernet 100Base-FX - LC single mode x 2
Seade tüüp SFP (mini-GBIC) transceiver module - LC single modeSFP (mini-GBIC) transceiver module
Lisakirjeldus Half duplex mode
Connectivity Technology Wired
Product Description D-Link DEM 210 - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 100 Mbps
EAN 0790069298110
Compliant Standards FCC Class B certified, UL, TUV, VCCI, ICES-003, RoHSIEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Designed For DES 1210; xStack DES-3552D-Link DES 1210D-Link xStack DES-3552
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 70 °C
Humidity Range Operating 10 - 90%
Data Link Protocol Fast EthernetFast Ethernet
Kaabeldus tüüp 100Base-FX100Base-FX
Max ülekande kaugus 15 km15 km
Optilise laine pikkus 1310 nm1310 nm

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK DEM-210 Mini-GBIC Transceiver


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda