Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS L2 SWITCH UNMANAGED 69 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS724L-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
15.06.2017

69 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-FS724L
EAN:
  • 767035165219
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Toiteplokk Inbuilt
Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.012
Netokaal (kg) 1.6
Brutokaal (kg) 2.7
Kirjeldus Providing powerful 10/100 switching solutions for desktop and small network environments, the Allied Telesyn AT-FS700 series of unmanaged switches features full auto-negotiating 10/100 ports.These ports enable the switches to detect the speed and duplex modes of attached devices, enabling them to automatically configure for the best possible performance.
Networking features Full-duplex Yes
Ports 10Base-T / 100Base-TX 24

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

TOP

ALLIED TELESIS Switch 4x FE AT-FS705EFC/SC 1x 100FX(SC) 73 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS705EFC/SC-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 8x GE AT-GS950/8 2x SFP 153 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/8-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 8x FE AT-FS708/PoE 1x SFP 107 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS WEB SMART SWITCH 16-PORT 174 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/16-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 11.12.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 145 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-13
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 16-PORT 10/100MBPS UNMANAGED 52 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS716L-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-GS900/8E-50 8 PORT 10/100/ 62 €

Tootekood: ALLIED TELESIS 990-004845-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITC 108 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/POE-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.11.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 145 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-14
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50 430 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda