Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
04.02.2019

61 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-FS724L
EAN:
  • 767035165219
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Toiteplokk Inbuilt
Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.012
Netokaal (kg) 1.6
Brutokaal (kg) 2.7
Kirjeldus Providing powerful 10/100 switching solutions for desktop and small network environments, the Allied Telesyn AT-FS700 series of unmanaged switches features full auto-negotiating 10/100 ports.These ports enable the switches to detect the speed and duplex modes of attached devices, enabling them to automatically configure for the best possible performance.
Networking features Full-duplex Yes
Ports 10Base-T / 100Base-TX 24

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L

TOP

ALLIED TELESIS 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 529 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPZX80
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 8PT 10/100 UNMANAGED POE SWITC 229 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/POE-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 153 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-14
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50 677 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W) 1 661 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GTX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+ 2 040 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GPX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 48 PORTS WEBSMART POE 797 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/48PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.05.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS All.Tel.Media Conv. AT-MMC2000/SP 10/100/1Gbit-T - 1Gbit SFP 169 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-MMC2000/SP-60
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 16x GE AT-GS910/16 128 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS910/16-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS SFP+ TWINAX COPPER kaabel 152 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SP10TW1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 31.05.2019 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda