Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

ALLIED TELESIS WEB SMART SWITCH 8-PORT 166 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/8-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 8x GE AT-GS950/8 2x SFP

ALLIED TELESIS Switch 8x GE AT-GS950/8 2x...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
20.07.2018

151 €

Tootja: ALLIED TELESIS
Tootekood: AT-GS950/8-50
EAN:
  • 767035181349
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


ALLIED TELESIS Switch 8x GE AT-GS950/8 2x SFP

TOP

ALLIED TELESIS Switch 24x FE AT-FS724L 60 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS724L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Switch 8x FE AT-FS708/PoE 1x SFP 102 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-FS708/PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000ZX (LC) SFP, 80km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 70 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 510 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPZX80
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1310 Tx, 1490 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 147 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-13
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 1000LX single mode BiDi SFP (1490 Tx, 1310 Rx) 10 km, 1250 Mbit/s, Wired, -5 - 75 °C, -40 - 85 °C, 0 - 85 %, 0 - 85 % 147 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPBD10-14
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50 654 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-GS950/16PS-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W) 1 629 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GTX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+ 1 959 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-28GPX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS 48x GE AT-x510-52GTX 48x Gbit-T+4 SFP+/2 PSU 2 619 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-X510-52GTX-50
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


ALLIED TELESIS Modul AT-SPSX 1000SX (LC) SFP, 550m 63 €

Tootekood: ALLIED TELESIS AT-SPSX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda