Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Level One Switch LevelOne 5x FE FSW-0508TX Kunststoff 23.60 €

Tootekood: Level One FSW-0508TX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne 5-PORT FAST ETHERNET SWITCH

LevelOne 5-PORT FAST ETHERNET SWITCH

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.10.2017

23 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: FSW-0508TX
EAN:
  • 4015867109533
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Bietet Flexibilität von 5 x 10/100BASE-TX-Ports/ 10/100 Mb/s, Voll/Halb-Duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX/ Unterstützt automatisches Lernen ja Gültigkeitszuordnung für 2K MAC-Adressen/ IEEE-802.3x-Überwachung
Kaal 0.7 kg0.7 kg
Toide AC 120/230 V (50/60 Hz)
Liidesed 5 x 100Base-TX - RJ-45
Seade tüüp Switch - 5 portsSwitch - 5 ports
Lisakirjeldus Flow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, Broadcast Storm ControlFlow control, auto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), store and forward, Broadcast Storm Control
Laius 12.7 cm
Pikkus 7 cm
Kõrgus 2.8 cm
Sisseehitatud seadmed Led panel
MAC aadressi tabeli suurus 1K entries1K entries
Sadamad 5 x 10/1005 x 10/100
Product Description LevelOne PalmCom FSW-0508TX - switch - 5 ports - desktop
EAN 4015867109533
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3xFCCIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Dimensions (WxDxH) 12.7 cm x 7 cm x 2.8 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 50 °C
Humidity Range Operating 5 - 90%
Power Device External power adapter
Voltage Required AC 120/230 V (50/60 Hz)
Mõõtmisruumi tüüp DesktopDesktop
Alatüübi Fast EthernetFast Ethernet
Teenuse juhtkäsud Link activity, port transmission speed, power

LevelOne 5-PORT FAST ETHERNET SWITCH

TOP

LevelOne FEU-0511, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 10/100 Mbit/s, 0.1, 100BASE-FX, Multi-mode 75 €

Tootekood: LevelOne FEU-0511
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 245 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 190 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 88 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0222 KVM-Switch 42.30 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0221, USB, USB, VGA, 2048 x 1536, Black, FCC, CE 44.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 94 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 26.70 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 41.20 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne PARALLEL PRINT SERVER 70 €

Tootekood: LevelOne FPS-1031
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda