Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

ASSMANN mini-GBIC SFP module 100 0Base-SX 850nm LC 550m 30.40 €

Tootekood: DIGITUS DN-81000
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Cisco GBIC (SFP) Modul 0,55km 31.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-81000-02
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m 31.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-81000-01
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus mini GBIC(SFP)Module,0,55km

Assmann/Digitus mini GBIC(SFP)Module, 0...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.11.2016

27.30 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-81000
EAN:
  • 4016032305651
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Modul, Hohe Qualität ja höchste Ausfallsicherheit, 1,25 Gbps maximale Datenrate, Enstspricht dem IEEE 802.3z Gigabit Standard, Klasse 1 Laser Produkt nach EN 60825-1/

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus mini GBIC(SFP)Module,0,55km

TOP

Assmann/Digitus USB 2.0 auf HDMI Videoadapter 45.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70851
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus USB 2.0 IDE ja SATA kaabel 14.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70202
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus PoE Energieversorger, 802.3af 27.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-95102
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus 7.1 USB Sound Box 29.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70800
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus USB 3.0 zu HDMI adapter 55 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70452
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus DIGITUS CAT 6A KEYSTONE MODUL 10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-93615
Tellimisel toode: 12.12.2016 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus 7-fach Steckdosenleiste, Alu 44.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-95407
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Serielle 2-Port PCI Karte 15.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-33003
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Service-Tasche, 11-teilig 15 €

Tootekood: Assmann/Digitus A-SK 2
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Passiv PoE Kabelset 8.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-95001
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda