Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS HP mini GBIC (SFP) Modul,550m 30.50 €

Tootekood: DIGITUS DN-81000-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DIGITUS Module mini GBIC SFP 1000Base-SX MM LC 850nm 550m 30.30 €

Tootekood: DIGITUS DN-81000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Digitus Professional mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 0.55km 24.80 €

Tootekood: Digitus Professional DN-81000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS mini GBIC(SFP)Module,0,55km

DIGITUS mini GBIC(SFP)Module, 0, 55km

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
14.04.2018

25.60 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-81000
EAN:
  • 4016032305651
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Modul, Hohe Qualität ja höchste Ausfallsicherheit, 1,25 Gbps maximale Datenrate, Enstspricht dem IEEE 802.3z Gigabit Standard, Klasse 1 Laser Produkt nach EN 60825-1/

DIGITUS mini GBIC(SFP)Module,0,55km

TOP

DIGITUS Add-On Card Firewire (800) PCI Express, 2xExt. 1xInt. IEEE1394b 9pin 36.20 €

Tootekood: DIGITUS DS-30203-2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


DIGITUS Netzanschlusskabel, EU 1.8M 6.20 €

Tootekood: DIGITUS AK-440116-018-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS 8-fach Steckdosenleiste, Alu 28.80 €

Tootekood: DIGITUS DN-95401
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DIGITUS ASSNET250 CAT6 Ins.kaabel 305m 73 €

Tootekood: DIGITUS ACU-4611-305
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DIGITUS Gender Changer, Metallgehäuse 4.50 €

Tootekood: DIGITUS AK-610511-000-I
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS PCI Expr Card 2x D-Sub9 seriell+ 1x D-Sub25 parallel 26.90 €

Tootekood: DIGITUS DS-30040-2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

DIGITUS USB 2.0 zu 4xRS232 kaabel 39.50 €

Tootekood: DIGITUS DA-70159
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


DIGITUS CAT5e S-FTP Patchk.,7m,Schw 10.10 €

Tootekood: DIGITUS DK-1644-070/BL
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS USB Anschlusskabel, 1.8m 4.10 €

Tootekood: DIGITUS AK-300107-018-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

DIGITUS USB2.0 Anschlusskabel, 1,8m 3.80 €

Tootekood: DIGITUS AK-300105-018-S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 04.05.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda