Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex

DIGITUS Professional colored pigtails, LC...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

15.80 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-29332-02
EAN:
  • 4016032280170
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 2
Lisateave Simplex OS2 09/125 µ 2 mStandard connector acc. IEC 61754-4 2002Operating temperature: -25 °C ... +80 °CStorage temperature: -20 °C ... +65 °CInsertion loss MM PC: max. 0.4 dBReturn loss MM PC: > 25 dBZirconia ceramic ferrule
Pistik 1 tüüp LC simplex
Pistik 2 tüüp N/A
Juhtmestik tüüp Single Mode Fibre Optic
Maksimaalne ülekande kiirus 1
Tehnilised parameetrid 12 coloursWhiteVioletTurquoiseBlackRedPinkOrangeGreyGreenYellowBlueBrown

DIGITUS Professional colored pigtails, LC OS2 09/125 µ, Simplex


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda