Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LENOVO IBM QLogic 8200 2-Port 10GbE SFP+ VFA, Wired, PCI-E, Fiber, QLogic 8200 ASIC, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 0 - 55

LENOVO IBM QLogic 8200 2-Port 10GbE SFP+...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

689 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 90Y4600
EAN:
  • 883436360371
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
IBM QLogic 8200 2-Port 10GbE SFP+ VFA. Connectivity tehnoloogia: Wired, Host interface: PCI-E, Interface: Fiber. Chipset: QLogic 8200 ASIC, Networking standards: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

The QLogic 8200 Virtual Fabric Adapter Family for IBM System x consists of 10 Gigabit Ethernet adapters available in either a standard PCIe adapter form factor or a mezzanine form factor. Both adapters are high-performance Converged Network Adapters (CNAs) based on the new QLogic 8200 design. The adapters offer upgrades to full hardware offload for Fibre Channel over Ethernet (FCoE) and iSCSI processing. The adapters connect to SFP+ Multimode Fiber SR optical modules and direct-attach copper (DAC) cables.

Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO IBM QLogic 8200 2-Port 10GbE SFP+ VFA, Wired, PCI-E, Fiber, QLogic 8200 ASIC, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 0 - 55


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda