Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

StarTech.com 50FIBLCST10, LC, ST, Male/Male

StarTech.com 50FIBLCST10, LC, ST, Male/Male

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
10.01.2018

25.40 €

Tootja: StarTech.com
Tootekood: 50FIBLCST10
EAN:
  • 65030849722
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
StarTech.com 50FIBLCST10. Connector 1: LC, Connector 2: ST, Gender type: Male/Male

The 50FIBLCST10 10m LSZH LC to ST Fiber kaabel funktsioonid 50/125 micron fiber for high-speed, high bandwidth data transmissions over Gigabit Ethernet and Fiber Channel networks, with support for duplex multimode applications. This LC-ST patch kaabel is housed in a LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) flame retardant jacket, to ensure minimal smoke, toxicity and corrosion when exposed to high sources of heat, in the event of a fire. Making it ideal for use in industrial settings, central offices and schools, as well as residential settings where building codes are a consideration. Each Duplex 50/125 (OM2) Multimode Fiber Patch kaabel is individually tested and certified to be within acceptable optical insertion loss limits for guaranteed compatibility and 100% reliability and is backed by our lifetime warranty.

StarTech.com 50FIBLCST10, LC, ST, Male/Male

TOP

StarTech.com 3m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-ST, oranž, 0.40, 216.00, LC-ST, 199.00 18.30 €

Tootekood: StarTech.com FIBLCST3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 50FIBLCST1, LC, ST, Male/Male 16.70 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 15m 50/125 Duplex LC-LC, LC, LC, Male/Male, 13.00, 213.00, 200.00 30.40 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC15
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


StarTech.com 2m 50/125 Multimode LC-LC Fiber kaabel , oranž, 11.00, 211.00, 2 - Fiber Optic LC Male, 199.00 18.20 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 1m 50/125 Multimode LC-LC Fiber kaabel , oranž, 10.00, 211.00, 2 - Fiber Optic LC Male, 199.00 17 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 30m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch kaabel LC - LC, LC, LC, oranž, 40.00, 250.00, 325.00 44.90 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCLC30
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


StarTech.com 3m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-LC, oranž, 10.00, 211.00, LC-LC, 199.00 19.20 €

Tootekood: StarTech.com FIBLCLC3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 2m LC - ST, LC, ST, Male/Male 17 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 5m LC - ST, LC, ST, Male/Male 21.40 €

Tootekood: StarTech.com 50FIBLCST5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

StarTech.com 2m Duplex MM Fiber Optic kaabel LC-ST, oranž, 7.00, 215.00, LC-ST, 200.00 17.30 €

Tootekood: StarTech.com FIBLCST2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda