Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.02.2017

774 €

Tootekood: C8R24A
EAN:
  • 887111933386,
  • 4948382996060
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP 16Gb SW SFP+ 4-pack. Interface type: SFP+, SFP transceiver type: SW. kaabel type: Multi-mode, Fiber kaabel diameters toetatud: 50/125, 62.5/125. sisend voltage: 3.3. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Certification: MSA

Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 177 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652564-B21
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 146GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.4, 10 - 35, 75.7, 15.6 261 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652605-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks 1/8 G2 Right Magazine Kit Autoloader Magazines 199 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH167A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Encryption Kit for Autoloader ja MS 2 862 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AM495A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 900GB 6G SAS 10K 2.5in DP ENT HDD 556 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 619291-B21
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 450GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 0.3, 10 - 35, 75.7, 15.6 326 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652572-B21
Tellimisel toode: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 500GB 6G SAS SFF, Serial Attached SCSI (SAS), 2.5, 8.7, 10 - 35, 75.7, 15.6 283 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 652745-B21
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda