Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
12.06.2018

474 €

Tootekood: C8R24A
EAN:
  • 887111933386,
  • 4948382996060
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP 16Gb SW SFP+ 4-pack. Interface type: SFP+, SFP transceiver type: SW. kaabel type: Multi-mode, Fiber kaabel diameters toetatud: 50/125, 62.5/125. sisend voltage: 3.3. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Certification: MSA

Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit 4 178 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H27A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 15.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP D3700 ENCLOSURE 2 353 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW967A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 06.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE MSA 1040 2PRT 1G ISCSI 6 574 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE E7W01A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL6480 CV-TL E-LTU 1 165 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TC444AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 12G SAS 15K 3.5IN 284 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737261-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SATA 3.5IN NHP 196 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 801882-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP LTO-6 Ultrium 6250 StoreEver, LTO, 2.5:1, 6.25, 5.25", Black, SAS 3 813 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE EH970A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 FC Drive Upgrade Kit 4 342 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H28A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 15.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda