Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Võrgukaart TP-LINK TL-PA4010PTKIT AV 500 Powerline KIT

Võrgukaart TP-LINK TL-PA4010PTKIT AV 500...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.10.2017

68 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-PA4010PTKIT
EAN:
  • 6935364032500
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Süsteeminõuded Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8
Kaasasolev tarkvara Drivers & Utilities
Andmeedastuskiirus 500 Mbps500 Mbps
Liidesed LAN : 1 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45LAN : 1 x HomePlug AV - power 2-pole
Seade tüüp BridgeBridge
CABLES INCLUDED 1 x network cable - 2 m
Lisakirjeldus Quality of Service (QoS), integrated power socketQuality of Service (QoS), integrated power socket
Laius 9.5 cm
Pikkus 5.8 cm
Kõrgus 4.2 cm
Power Consumption Operational 2.2 Watt
Connectivity Technology Wired
Encryption Algorithm 128-bit AES
Product Description TP-LINK TL-PA4010PT KIT AV500 Powerline Adapter with AC Pass Through - Network Kit - bridge - wall-pluggable
EAN 6935364032500
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, HomePlug AVIEEE 802.3, IEEE 802.3u, HomePlug AV , Plug and Play, FCC, RoHS
Localisation EuropeEurope
Dimensions (WxDxH) 9.5 cm x 5.8 cm x 4.2 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 40 °C
Humidity Range Operating 10 - 90% (non-condensing)
Power Device Internal power supply
OS Required Apple MacOS, Linux, Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7/8
Data Link Protocol Ethernet, Fast Ethernet, HomePlug AV (HPAV)Ethernet, Fast Ethernet, HomePlug AV (HPAV)
Mõõtmisruumi tüüp Wall-pluggableWall-pluggable
Teenuse juhtkäsud Power, LAN, link/activity
Pakendatud kogus 3 (specifications are for single item)3 (specifications are for single item)
Line Coding Format OFDM
Max vahemikus siseruumides 300 m

Võrgukaart TP-LINK TL-PA4010PTKIT AV 500 Powerline KIT

TOP

-64%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 3G & WiFI ruuter koos Powerbank/ M5360 -64% 29 € 80 €

Tootekood: TP-LINK M5360
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 8.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN722N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps 11.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-POE150S PoE injector 1port, 48VDC, 802.3af 22.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN821N card network juhtmevaba b/g/n USB 300Mb TL-WN821N 10.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WDN4800 450Mbps juhtmevaba N Dual Band PCI Express adapter 36.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-WDN4800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK Wifi PCI Ad WN751ND 13.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Gigabit PCI Network adapter, Wired, PCI, 1000 Mbit/s, 10/100/1000 Mbps, 10Base-T, 100Base-TX, 1000-Base-T, FCC, CE 10.10 €

Tootekood: TP-LINK TG-3269
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m 46.70 €

Tootekood: TP-LINK MC200CM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda