Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19"

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
03.05.2017

1 150 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT CCR1036-12G-4S-EM
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kõrgus 55
Sisseehitatud SDRAM mälu 16
Andmeleht BrochureQuick Guide
Porti LAN 12x 10/100/1000BaseT (RJ45)4x MiniGBIC (SFP)
Juhtimis-, seire- ja konfiguratsioon GUI - Graphical User InterfaceWEB management
Toetatud marsruutimise protokolle Static RoutingDynamic RoutingOSPF - Open Shortest Path FirstBGP4 - Border Gateway ProtocolVRRP - Virtual Router Redundancy Protocol
Toetatud võrgud - WirelessLAN N/A
Port WAN RJ45/SFP
Massmälu tugi 355
Printeri spetsifikatsioon 145

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19"

TOP

MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 77 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 58 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 117 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic ümbris 42.20 €

Tootekood: MikroTik MT RB260GS
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 19.50 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna 72 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXTG-2HnD
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 81 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmniTIKU-5HnD
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CRS125-24G-1S-RM L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, Rack 19" 191 €

Tootekood: MikroTik MT CRS125-24G-1S-RM
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n,PoE-IN 802.3af/at 145 €

Tootekood: MikroTik MT CRS109-8G-1S-2HnD-IN
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011iL-IN 114 €

Tootekood: MikroTik RB2011IL-IN
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda