Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba 2530-48-PoE+ Switch

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
06.09.2017

945 €

Tootja: HPE
Tootekood: J9778A
EAN:
  • 886112458904
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Flash mälu 128 MB
Kaal 4.58 kg4.58 kg
Toide AC 120/230 V (50/60 Hz)
Protsessor 1 x ARM : 800 MHz
Liidesed 2 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-452 x SFP (mini-GBIC)1 x management - RJ-4548 x 10Base-T/100Base-TX - RJ-45
Mahtuvus MAC addresses : 16000MAC addresses : 16000
Seade tüüp Switch - 48 ports - ManagedSwitch - 48 ports - Managed
Lisakirjeldus Flow control, DHCP support, BOOTP support, ARP support, trunking, VLAN support, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), port mirroring, IPv6 support, half duplex mode, full duplex mode, SNTP support, sFlow, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support, Access Con
Laius 44.2 cm
Pikkus 32.26 cm
Kõrgus 4.45 cm
RAM 256 MB - DDR3 SDRAM
Tulemuslikkuse Throughput : 13 MppsSwitching capacity : 17.6 GbpsThroughput : 13 MppsSwitching capacity : 17.6 Gbps
Encryption Algorithm SSL
MAC aadressi tabeli suurus 16000 entries16000 entries
Autentimismeetod RADIUS, TACACS+, Secure Shell v.2 (SSH2)
Sadamad 48 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/100048 x 10/100 + 2 x Gigabit SFP + 2 x 10/100/1000
Product Description HP 2530-48-PoE+ Switch - switch - 48 ports - Managed - desktop, rack-mountable, wall-mountable
EAN 0886112458904
Compliant Standards IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.1s, IEEE 802.1ab (LLDP), IEEE 802.3at, IEEE 802.3azFCC Class A certified, CISPR 22 Class A, CISPR 24, E
Service & Support Limited lifetime warranty
Dimensions (WxDxH) 44.2 cm x 32.26 cm x 4.45 cm
Min Operating Temperature 0 °C
Max Operating Temperature 45 °C
Service & Support Details Limited warranty - lifetime
Humidity Range Operating 15 - 95% (non-condensing)
Power Device Internal power supply
Max säilitustemperatuur 70 °C
Niiskus valik 15 - 90% (non-condensing)
Min temperatuuril -40 °C
Remote Management Protocol SNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH-2, CLISNMP 1, RMON 1, RMON 2, RMON 3, RMON 9, Telnet, SNMP 3, SNMP 2c, HTTP, TFTP, SSH-2, CLI
Voltage Required AC 120/230 V (50/60 Hz)
Mõõtmisruumi tüüp Desktop, rack-mountable, wall-mountable 1UDesktop, rack-mountable, wall-mountable - 1U
Alatüübi Fast EthernetFast Ethernet
Power Over Ethernet (PoE) PoE+PoE+
Jumbo Frame Support 9220 bytes9220 bytes

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE Aruba 2530-48-PoE+ Switch

TOP

HPE Hewlett Packard Enterprise HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 869 €

Tootekood: HPE JG925A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 05.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HPE HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch (JG922A) 459 €

Tootekood: HPE JG922A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 78 €

Tootekood: HPE J4858C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 122 €

Tootekood: HPE J4859C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 206 €

Tootekood: HPE J9150A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE OfficeConnect 1820-24G Switch 188 €

Tootekood: HPE J9980A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE E-MSM460 Dual Radio 605 €

Tootekood: HPE J9591A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE OfficeConnect 1410-16 Switch 79 €

Tootekood: HPE J9662A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800 171 €

Tootekood: HPE J9054C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda