Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit 146 €

Tootekood: MikroTik MT S+31DLC10D
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE 1 272 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1036-8G-2S+EM
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit 59 €

Tootekood: MikroTik MT S+85DLC03D
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
10.01.2017

1 080 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT CCR1036-8G-2S+
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kõrgus 55
Lisateave Tilera Tile-Gx36 CPU (36-cores, 1.2Ghz per core, 12MB cache total)Two SODIMM DDR3 slots, 4GB (2x2GB) installedmicroUSB port, DB9 RS232C asynchronous serial portRouter in a 1U case with LCD, PSU, power cable, usb cable
Netomass 1.2
Toetatud protokollid ja standardid Auto MDI/MDI-X
Sisseehitatud välkmälu 1024
Sisseehitatud SDRAM mälu 4096
Andmeleht Brochure
Porti LAN 8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cages
Juhtimis-, seire- ja konfiguratsioon WEB management
Toetatud marsruutimise protokolle Dynamic RoutingStatic Routing
Toetatud võrgud - WirelessLAN N/A
Protsessori tüüp. Tilera Tile-Gx36 CPU
Port WAN RJ45
Massmälu tugi 355
Printeri spetsifikatsioon 145

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

TOP

-23%

MikroTik RB1100AHx2 ruuter Ethernet LAN (RJ-45) ports 13, Data transfer rate (max) 1 Gbit/s, -23% 339 € 438.95 €

Tootekood: MikroTik RB1100AHX2
Tellimisel toode: 21.02.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 62 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 82 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 52 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 61 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 125 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 72 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna 76 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXTG-2HnD
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 86 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmniTIKU-5HnD
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 25.10 €

Tootekood: MikroTik MT S-31DLC20D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda