Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
11.08.2017

131 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT S+31DLC10D
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Lisateave Wavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+

Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

TOP

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 57 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 47.10 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 74 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 56 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 112 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik ketas Lite5 (RBDisc-5nD) MikroTik 42.10 €

Tootekood: MikroTik RBDISC-5ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HND Access Point Wi-Fi, 802.11b/g/n, Web-based management, 0.867 Gbit/s, 867 Mbit/s 72 €

Tootekood: MikroTik RB951G-2HND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.08.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 19 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n 23 €

Tootekood: MikroTik MT RB941-2nD-TC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 76 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda