Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

131 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT S+31DLC10D
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp SFP+ 10GbE Module LR (LC)
Lisateave Wavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda