Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC MM 2m, OM3

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC MM 2m, OM3

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk
Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

8.70 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2532-02/3
EAN:
  • 4016032249580
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu SC Multimode 50/125 µ, Duplex Länge 2m, Klasse OM3
Mõõtmed 2
Lisateave Duplex cableLSOH cableConnector with ceramic ferruleCable diameter 3 mmSingle packed with test-reportCable type: I-VH 2G50/125µFiber class: OM3Mode: MultimodeBoot: two-color
Netomass 0.06
Pistik 1 tüüp LC duplex
Pistik 2 tüüp SC duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Maksimaalne ülekande kiirus 100 Gb/s
Tehnilised parameetrid Turquoise

DIGITUS LWL Patchk., LC/SC MM 2m, OM3


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda