Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Mcab 3M LWL Jumper OM2 - LC/SC

Mcab 3M LWL Jumper OM2 - LC/SC

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
14.12.2017

17.60 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000831
EAN:
  • 4016032128663
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
m-cab.de — LWL Patchkabel — LC/SC Multimode OM2 — 50/125 — Duplex Jumper — Stecker mit Keramik Ferrulen — Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — halogenfreies kaabel — Länge 3M

Mcab 3M LWL Jumper OM2 - LC/SC

TOP

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/LC 17.50 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/SC 14.70 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC 13.40 €

Tootekood: Mcab 7000821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC 12.90 €

Tootekood: Mcab 7000813
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15 €

Tootekood: Mcab 7000825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab CAT6 Steckerbuchse 11.40 €

Tootekood: Mcab 68244
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM3 - LC/LC 17.30 €

Tootekood: Mcab 7003301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 3M LWL Jumper OM3 - LC/SC 18.90 €

Tootekood: Mcab 7003309
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM3 - LC/LC 17.80 €

Tootekood: Mcab 7003302
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda