Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

13.70 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000813
EAN:
  • 4016032112433
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
m-cab.de — LWL Patchkabel — SC/SC Multimode OM2 — 50/125 — Duplex Jumper — Stecker mit Keramik Ferrulen — Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — halogenfreies kaabel — Länge 1M

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda