Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.06.2017

15.40 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000822
EAN:
  • 4016032112501
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Fiber Optic Patch kaabel — ST Stecker / SC Stecker — Multimode OM2 (-1Gbit Ethernet) — 50 / 125, Duplex — halogenfreies kaabel — Stecker mit Keramik Ferrulen — zweifarbige Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — Länge 2 Meter

Mcab Duplex ST-SC 50/125µ M

TOP

Mcab SATA 150 / 300 DATA ja POWER 6.20 €

Tootekood: Mcab 7000905
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/SC 16.90 €

Tootekood: Mcab 7000830
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/LC 18.60 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15.90 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/SC 15.60 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC 13.40 €

Tootekood: Mcab 7000821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC 13.70 €

Tootekood: Mcab 7000813
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15.80 €

Tootekood: Mcab 7000825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab 3M LWL Jumper OM2 - LC/SC 17.50 €

Tootekood: Mcab 7000831
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Mcab CAT6 Steckerbuchse 13.60 €

Tootekood: Mcab 68244
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda