Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Mcab 2M LWL Jumper OM1 - LC/ST

Mcab 2M LWL Jumper OM1 - LC/ST

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.10.2017

16.40 €

Tootja: Mcab
Tootekood: 7000846
EAN:
  • 4016032128601
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
m-cab.de — LWL Patchkabel — LC/ST Multimode OM1 — 62.5/125 — Duplex Jumper — Stecker mit Keramik Ferrulen — Knickschutztüllen — einzeln verpackt mit Messprotokoll — halogenfreies kaabel — Länge 2M

Mcab 2M LWL Jumper OM1 - LC/ST

TOP

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/LC 18.60 €

Tootekood: Mcab 7000818
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15.90 €

Tootekood: Mcab 7000826
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/SC 15.60 €

Tootekood: Mcab 7000829
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM2 - SC/SC 12.70 €

Tootekood: Mcab 7000821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - SC/SC 13.70 €

Tootekood: Mcab 7000813
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM2 - LC/ST 15.80 €

Tootekood: Mcab 7000825
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 1M LWL Jumper OM3 - LC/LC 16.30 €

Tootekood: Mcab 7003301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 3M LWL Jumper OM3 - LC/SC 20 €

Tootekood: Mcab 7003309
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 2M LWL Jumper OM3 - LC/LC 18.80 €

Tootekood: Mcab 7003302
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

Mcab 3M LWL Jumper OM3 - LC/LC 19.20 €

Tootekood: Mcab 7003303
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda