Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

10.50 €

Tootja: Gembird
Tootekood: CFO-LCLC-OM2-1M
EAN:
  • 8716309073226
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed - Waga netto: 20 g
Tüüp Cable
Värvus Orange
Kirjeldus - Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2) - Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss - Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection
Kaabli pikkus 1
Other features - Struktura: 50/125 m (OM2)- Tłumienność:
Kasutus Fiber
Tehnilised näitajad Type: Duplex Multimode Fibre: 50/125 m (OM2)  Connectors: LC to LC Cable length: 1 m Net weight: 20 g Insertion loss: 30 dB Insert–pull test (1000 times)
Edastamine Duplex
Fiber type Multi-mode
Connectors #1 LC
Connectors #2 LC

Gembird Światłowód LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 1M


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda