Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HP X130 10G XFP LC LR, XFP, LC, LR, Single-mode, 9/125, 0 - 70

HP X130 10G XFP LC LR, XFP, LC, LR...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

2 668 €

Tootja: HP
Tootekood: JD108BR
EAN:
  • 886111089253
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP X130 10G XFP LC LR. Interface type: XFP, Fiber optic connector: LC, SFP transceiver type: LR. kaabel type: Single-mode, Fiber kaabel diameters toetatud: 9/125. Certification: MSA

Information tehnoloogia professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.

Ei ole täiendavaid tooteid HP X130 10G XFP LC LR, XFP, LC, LR, Single-mode, 9/125, 0 - 70


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda