Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach kaabel

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
11.01.2017

31.30 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT S+DA0001
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach kaabel

TOP

-22%

MikroTik RB2011IL-RM Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, -22% 95 € 120.44 €

Tootekood: MikroTik RB2011IL-RM
Tellimisel toode: 17.01.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-23%

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ruuter Ethernet LAN (RJ-45) ports 8, USB ports quantity 1, Data transfer rate (max) 1 Gbit/s, -23% 1 227 € 1 588.38 €

Tootekood: MikroTik CCR1036-8G-2S+EM
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 62 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 52 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 61 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 125 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 20.60 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 72 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK UPA-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 95 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmnitikUPA-5HnD
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 86 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmniTIKU-5HnD
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda