Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4.0M väline MINI SAS

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4.0M väline...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
13.04.2018

182 €

Tootekood: 716193-B21
EAN:
  • 887111961990,
  • 4948382998347
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HIGH DENSITY TO MINI SAS kaabel

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 4.0M väline MINI SAS

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StorageWorks 1/8 G2 Right Magazine Kit Autoloader Magazines 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE AH167A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL LTO-6 Ultrium 6250 SAS Drive Upgrade Kit 3 881 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C0H27A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP D3700 ENCLOSURE 2 384 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE QW967A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP StoreEver MSL6480 CV-TL E-LTU 1 200 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE TC444AAE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 300GB 12G SAS 15K 3.5IN 284 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 737261-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1TB 6G SATA 3.5IN NHP 194 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 801882-B21
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 16Gb SW SFP+ 4-pack, SFP+, SW, Multi-mode, 50/125, 62.5/125, 3.3, 0 - 70 629 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE C8R24A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda