Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media konverter Module

D-LINK DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
16.03.2017

36.20 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-F20SC-BXD
EAN:
  • 790069376894
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK DMC-F20SC-BXD Fast Ethernet Twisted-pair to Fast Ethernet Single-mode Fiber (20km, LC, TX 1550nm, RX 1310nm) Media konverter Module

TOP

-23%

KOHE LAOS! D-LINK DCS-2230 võrgukaamera -23% 139 € 180 €

Tootekood: D-LINK DCS-2230
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


D-LINK DCS-5222L, IP, indoor, Dome, Black, White, 1280 x 720, MPEG4 163 €

Tootekood: D-LINK DCS-5222L/E
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


D-LINK 1-Port MiniGBIC to 1000BaseLX Transceiver 72 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DKVM-2K 2-Port KVM-Switch PS2 retail 32.30 €

Tootekood: D-LINK DKVM-2K
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK Securicam juhtmevaba N Home IP Network kaamera, WPS w/ myDlink 37 €

Tootekood: D-LINK DCS-930L/E
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface konverter, 1.25 Gbit/s, Gigabit Ethernet, 1000BASE-SX, hõbedane, -40 - 85 °C, 0 - 40 °C 23.80 €

Tootekood: D-LINK DEM-311GT
Tellimisel toode: 27.03.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda