Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 5m, OM3

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 5m...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

20.80 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DK-2532-05/3
EAN:
  • 4016032249603
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu SC Multimode 50/125 µ, Duplex Länge 5m, Klasse OM3

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 5m, OM3


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda