Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5400R 2750W POE+ ZL2

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5400R 2750W...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
10.01.2017

1 857 €

Tootekood: J9830A
EAN:
  • 888182309117
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
HP 5400R 2750W PoE+ zl2 Toiteplokk
Kaal 4.19 kg4.19 kg
Seade tüüp Power supply - plug-in modulePower supply - plug-in module
Laius 18.92 cm
Pikkus 15.87 cm
Kõrgus 12.95 cm
Product Description HP - power supply - 2750 Watt
EAN 0888182309117
Designed For HP 5406R zl2 Switch, 5406R-44G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Switch, 5406R-44G-PoE+/4SFP v2 zl2 Switch, 5406R-8XGT/8SFP+ v2 zl2 Switch, 5412R zl2 Switch, 5412R-92G-PoE+/2SFP+ v2 zl2 Switch, 5412R-92G-PoE+/4SFP v2 zl2 SwitchHP 5406R zl2 Switch, 5406R-44G-PoE+/2SF
Dimensions (WxDxH) 18.92 cm x 15.87 cm x 12.95 cm
Võimsusest 2750 Watt2750 Watt

Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 5400R 2750W POE+ ZL2

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 459 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG925A
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch HP 1920-8G-PoE+ (180W) Switch EU en 336 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG922A#ABB
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 74 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 129 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+ LC SR, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Multi-mode, 0.6, 0 - 70 237 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9150A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 408 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 420 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X130 LC SR XFP Transceiver Networking XFP SR Transceivers 1 901 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JD117B
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda