Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Gembird fibre optic patchcable LC-ST duplex MM 50/125 OM2 oranž 10m

Gembird fibre optic patchcable LC-ST duplex...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 4 tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

12.20 €

Tootja: Gembird
Tootekood: CFO-LCST-OM2-10M
EAN:
  • 8716309073219
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid Gembird fibre optic patchcable LC-ST duplex MM 50/125 OM2 oranž 10m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda