Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Level One KVM Switch LevelOne 2x HDMI/USB KVM-0290 kaabel 93 €

Tootekood: Level One KVM-0290
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne kaabel KVM Switch, 2 Ports

LevelOne kaabel KVM Switch, 2 Ports

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
03.08.2017

84 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: KVM-0290
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Unterstützt hohe Videoqualität — DDC2B ja 1920 x 1200 Pixel/ 2-Port-USB-HDMI-KVM-Switch für Privat- ja Büroanwender/ Steuerung ja Verwaltung von 2 Rechnern über nur eine USB-Tastatur, Maus ja einen Monitor/ Bietet Auto-Scan

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne kaabel KVM Switch, 2 Ports

TOP

LevelOne FEU-0511, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 10/100 Mbit/s, 0.1, 100BASE-FX, Multi-mode 77 €

Tootekood: LevelOne FEU-0511
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 304 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 234 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 90 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 39.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 41.40 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 306 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 97 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 71 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8 Port Mini FastEthernet Switch, Unmanaged, 100Base-TX, 10Base-T, 14880pps (10Mbps); 148800pps (100Mbps), 0 - 50, -40 - 70, 10 - 50 26.80 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda