Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

HPE HP 1920-8G Switch HP 1920-8G Switch EU en

HPE HP 1920-8G Switch HP 1920-8G Switch EU...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.07.2017

185 €

Tootja: Undefined
Tootekood: JG920A#ABB
EAN:
  • 888182476178
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tüüp HP 1920-8G Switch
Kaal 0.900 Kg
Liides 8 RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10BASE-T, IEEE 802.3u Type 100BASE-TX, IEEE 802.3ab Type 1000BASE-T)2 SFP 1000 Mbps portsSupports a maximum of 8 autosensing 10/100/1000 ports plus 2 1000BASE-X SFP ports, or a combinat
Pakendi sisu HP 1920-8G Switchpower cordrack-mount kitconsole cabledocumentation set
Toide 100-240 VAC, 50/60 Hz
Turvalisus UL 60950; IEC 60950-1; EN 60950-1; CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1-03
Toote andmed link
Lisaomadused Simplifies Network Deployment and Management for Small OrganizationsKeeps Your Business up and Running and ProtectedDelivers Improved Performance, While Lowering the Total Cost of Ownership
MAC-aadresside tabel 8 K
Data Buffer 4 MB
Andmeedastuskiirus 100 Mb Latency: < 5 µs1000 Mb Latency: < 5 µsThroughput: up to 14.8 Mpps (64-byte packets)Routing/Switching capacity: 20 Gbps
Mirroring Port mirroring: enables traffic on a port to be simultaneously sent to a network analyzer for monitoring
Garantii 3 years
Laius 266 mm
Pikkus 162 mm
Kõrgus 44 mm

HPE HP 1920-8G Switch HP 1920-8G Switch EU en

TOP

HPE Hewlett Packard Enterprise HP 1920-24G-POE+ (180W) SWITCH 869 €

Tootekood: Undefined JG925A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HPE X121 J4858C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-SX Port 76 €

Tootekood: Undefined J4858C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 108 €

Tootekood: Undefined J4859C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HP X132 10G SFP+ LC SR Networking SFP+ Transceivers, Wired, 13.8 x 55.7 x 11.9 mm, 20 g, 0.8 W, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C 360 €

Tootekood: Undefined J9150A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HPE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 311 €

Tootekood: Undefined J9151A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE OfficeConnect 1820-24G Switch 189 €

Tootekood: Undefined J9980A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HPE HP X111 100 MB LC FX SFP, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, Full, Half, HP 2620 HP 3800 171 €

Tootekood: Undefined J9054C
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE X130 10G XFP LC SR Transceiver JD117 1 741 €

Tootekood: Undefined JD117B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HPE HP 3800 4-port Stacking Module, Wired, Stacking, hall 1 314 €

Tootekood: Undefined J9577A
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HP 2620-24 ProCurve, L2, Managed, Fast Ethernet (10/100), RJ-45, 12.8, 9.5 604 €

Tootekood: Undefined J9623A#ABB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda