Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Network Solutions Intellinet...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.04.2017

9.80 €

Tootekood: 305809
EAN:
  • 8057685305809
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 1
Pistik 1 tüüp ST duplex
Pistik 2 tüüp LC duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Maksimaalne ülekande kiirus 10
Tehnilised parameetrid Green

Ei ole täiendavaid tooteid Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

TOP

Intellinet Network Solutions Intellinet 2-Port Modular Distributor RJ45x2 STP 7.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 504195
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e 6.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 512114
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet universaalne Modular Plug Crimping Tool RJ45/RJ12/RJ11 (8P8C/6P6C/4P4C) 15.10 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 211048
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet patch panel 19" 48 ports UTP kat.6 2U Black 75 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 560283
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Set of Cage Nuts (M6 cage nuts, M6 screws, Plastic Washers) 50 pcs 23.30 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 711081
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Surge Strip Rack Vertical 230V/16A 12xEURO 3m 38.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 711449
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet Modular Plugs RJ45 UTP stranded 8p8c, Cat 5e, 100 plugs in jar 15.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 790055
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Surface Mount Box 2xRJ45 UTP Cat 5e, valge 6.40 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 408301
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Net Tone Tester koos Probe Kit 130 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 515566
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet kaabel Tester RJ11/RJ45/BNC/USB 32.90 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 351911
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda