Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

Intellinet Network Solutions Intellinet...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
12.12.2017

9.20 €

Tootekood: 305809
EAN:
  • 8057685305809
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 1
Pistik 1 tüüp ST duplex
Pistik 2 tüüp LC duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM3)
Maksimaalne ülekande kiirus 10
Tehnilised parameetrid Green

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel ST-LC duplex 1m 50/125 OM3 multimode

TOP

Intellinet Network Solutions Intellinet UTP solid kaabel Cat6, 23AWG, 305m, hall, 100% copper 156 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 334136
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Intellinet UTP solid kaabel 4x2 kat. 5e, cord CCA, 305m, box, hall 50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 362320
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Intellinet Network Solutions Techly LC M-M 1m, LC, LC, Male/Male 9.60 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303928
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 3m LC/LC 50/125, LC, LC, Male/Male 13.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302754
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Intellinet Fiber optic patch kaabel LC-LC duplex 5m 50/125 OM3 multimode 17.20 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303669
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly SC-LC M-M 1m, SC, LC, Male/Male 10.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303805
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 3m SC/LC 50/125, SC, LC, Male/Male 13.50 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302723
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly 5m SC/LC 50/125, SC, LC, Male/Male 15.30 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 302730
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly SC M-M 3m, SC, SC, Male/Male 13.10 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 303898
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Intellinet Network Solutions Techly SC M-M 5m, SC, SC, Male/Male 14.70 €

Tootekood: Intellinet Network Solutions 027940
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda