Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TP-LINK WRL POWERLINE EXTENDER 300MBPS/TL-WPA4220 KIT 55 €

Tootekood: TP-LINK TL-WPA4220KIT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK TL-WPA4220 KIT DE

Võrgukaart TP-LINK TL-WPA4220 KIT DE

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.02.2018

72 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TL-WPA4220KIT
EAN:
  • 6935364091286
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Võrgukaart TP-LINK TL-WPA4220 KIT DE

TOP

-64%

KOHE LAOS! Võrgukaart TP-LINK WRL 3G & WiFI ruuter koos Powerbank/ M5360 -64% 29 € 80 €

Tootekood: TP-LINK M5360
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart TP-LINK TL-WN725N 150Mbps juhtmevaba N Nano USB adapter 8.30 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN725N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN722N adapter USB juhtmevaba 802.11n/150Mbps 11.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN722N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-POE150S PoE injector 1port, 48VDC, 802.3af 22.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-POE150S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WN821N card network juhtmevaba b/g/n USB 300Mb TL-WN821N 10.50 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN821N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK TL-WDN4800 450Mbps juhtmevaba N Dual Band PCI Express adapter 36.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-WDN4800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrgukaart TP-LINK Wifi PCI Ad WN751ND 13.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-WN751ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC220L mediaconverter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) 24.20 €

Tootekood: TP-LINK MC220L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK Gigabit PCI Network adapter, Wired, PCI, 1000 Mbit/s, 10/100/1000 Mbps, 10Base-T, 100Base-TX, 1000-Base-T, FCC, CE 10.10 €

Tootekood: TP-LINK TG-3269
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Võrgukaart TP-LINK MC200CM konwerter 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m 46.70 €

Tootekood: TP-LINK MC200CM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda