Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LENOVO Srv4U E3-1226v3 4GB DVDRW TS140 70A5001YEU

LENOVO Srv4U E3-1226v3 4GB DVDRW TS140...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.04.2017

640 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 70A5001YEU
EAN:
  • 888965468208
Garantiiaeg: 36 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kõrgus 430.78
Mälu siini sagedusel 1600
Paigaldatud ketta maht 1
Mälu tüüp Advanced ECC
Protsessor kood E3-1226v3
Paigaldatud töötleja taktsagedus 3.3
Mälu pankade arv 4
Vaba mälu teenindusaegade arv 3
Sisseehitatud seadmed DVD±RW
HyperThreading tehnoloogia Yes
Additional information about warranty 36 months on-site next business day
Paigaldatud protsessori tüübi Intel Xeon /Quad-Core/
Vahemälu maht [L3] 8
Arvu paigaldatud kõvaketaste 2
Maksimaalne arv kettad 4
Võrguadapter 10/100/1000 Mbit/s
Võimu tarnijate arv 1
Installitud mälu maht 4
Toodete perekonna nime ThinkServer TS100
Installitud protsessorite arv 1
Protsessorite maksimaalne arv 1
Kettaid installida draiverid 4 x SATA
Maksimaalne mälumaht 32
Installitud mälu tüüp DDR3
Installitud kõvaketta tüüp SATA
Server case type Tower
Array driver SW RAID 0/1/10
PCI-E 16x slots qty 0
PCI-E 8x slots qty 0
Massmälu tugi 174.75
Printeri spetsifikatsioon 374.9
Sisseehitatud circuit 450

Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO Srv4U E3-1226v3 4GB DVDRW TS140 70A5001YEU

TOP

LENOVO IBM 39Y7917, 2.8 m, 250 V, 10 A 19.10 €

Tootekood: LENOVO 39Y7917
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LENOVO IBM 46M0902, 24 x, 16 x, 8 x, 8 x, 6 x, 6 x 139 €

Tootekood: LENOVO 46M0902
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM e-ServicePac On-Site Repair 1 year 5x9x4 PC819 228 €

Tootekood: LENOVO 51J8570
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM QLogic QLE2562 Fiber Channel Host Bus adapter, PCIe, Fiber, 8 Gbit/s, 167 mm, 25 mm, 64 mm 886 €

Tootekood: LENOVO 42D0510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM VMware vCenter Standard 1-year 1 Server @ 9x5 448 €

Tootekood: LENOVO 71Y2797
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO 67Y2624, Serial 70 €

Tootekood: LENOVO 67Y2624
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 81Y1622, SFP, SFP, Single-mode 214 €

Tootekood: LENOVO 81Y1622
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+, Wired, Fiber, SFP+, Intel X520, 10, 100, 1000, 10000 454 €

Tootekood: LENOVO 49Y7960
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda