Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media konverter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC)...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
24.06.2017

161 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-700SC/E
EAN:
  • 790069242021
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 120
Kõrgus 88
Lisateave Autamatic MDI-II/MDI-X recognition for 1000BaseTX portSupports 802.3x Flow Control protocolIndependent work or in Rack 19" DMC-1000In bundle: external 7.5V, 1.5A AC adaptermaximal distance for optical fibre: 550m
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)UTP - unschielded twisted pair cable, 4 pairsFTP/STP - shielded 4 twisted-pair cablemultimode fibre-optic cable 62.5/125 (OM1)
Network protocol and connector type 1 GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45
Network protocol and connector type 2 GigabitEthernet 1000BaseSX - SC
Massmälu tugi 25

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media konverter

TOP

D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX (SC) Multimode Media konverter 82 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC/E
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DNR-312L Netzwerk video Recorder retail 280 €

Tootekood: D-LINK DNR-312L
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DPE-301GI 23.80 €

Tootekood: D-LINK DPE-301GI
Tellimisel toode: 27.06.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda