Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTZ EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

D-LINK DMC-700SC/E, 1000 Mbit/s, Wired, Status, Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX, Gigabit Ethernet

D-LINK DMC-700SC/E, 1000 Mbit/s, Wired...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 2 tk
Tarneaeg: 3-14 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

203 €

Tootja: D-LINK
Tootekood: DMC-700SC/E
EAN:
  • 790069242021
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
D-Link DMC-700SC/E. Networking: 1000 Mbit/s. Connectivity: Wired. Illumination/Alarms: Status. Other funktsioonid: Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX, Gigabit Ethernet

DMC-700SC Media konverter: This konverter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-SX Gigabit multi-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 550m. 1 RJ-45 twisted-pair port and 1 fiber port (SC type connector) are provided.

Ei ole täiendavaid tooteid D-LINK DMC-700SC/E, 1000 Mbit/s, Wired, Status, Ethernet 1000Base-TX, Ethernet 1000Base-SX, Gigabit Ethernet


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda