Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LENOVO x3100M5 E3-1220v3 8GB 5457K2

LENOVO x3100M5 E3-1220v3 8GB 5457K2

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
31.03.2017

697 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 5457K2G
EAN:
  • 5051045189736
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO x3100M5 E3-1220v3 8GB 5457K2

TOP

LENOVO IBM 39Y7917, 2.8 m, 250 V, 10 A 19.10 €

Tootekood: LENOVO 39Y7917
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LENOVO IBM 46M0902, 24 x, 16 x, 8 x, 8 x, 6 x, 6 x 139 €

Tootekood: LENOVO 46M0902
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM e-ServicePac On-Site Repair 1 year 5x9x4 PC819 228 €

Tootekood: LENOVO 51J8570
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM QLogic QLE2562 Fiber Channel Host Bus adapter, PCIe, Fiber, 8 Gbit/s, 167 mm, 25 mm, 64 mm 886 €

Tootekood: LENOVO 42D0510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM VMware vCenter Standard 1-year 1 Server @ 9x5 448 €

Tootekood: LENOVO 71Y2797
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO 67Y2624, Serial 70 €

Tootekood: LENOVO 67Y2624
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 81Y1622, SFP, SFP, Single-mode 214 €

Tootekood: LENOVO 81Y1622
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+, Wired, Fiber, SFP+, Intel X520, 10, 100, 1000, 10000 454 €

Tootekood: LENOVO 49Y7960
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda