Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kaabel

LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kaabel

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
08.12.2018

16.70 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 00MN505
EAN:
  • 883436656092
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
3m LC-LC OM3 MMF kaabel
Kirjeldus 3m LC-LC OM3 MMF Cable 00MN505

LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kaabel

TOP

-23%

KOHE LAOS! LENOVO Ethernet Extension Adapter Gen 2, 0.08 m, Black -23% 30.90 € 39.90 €

Tootekood: LENOVO 4X90Q84427
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


-4%

LENOVO 4Z50P35645 Thunderbolt 3 40G 5A Active Cable Cable, Black, 1 m -4% 60 € 62.58 €

Tootekood: LENOVO 4Z50P35645
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


LENOVO DVI-kaabel auf DP 20 cm 35.30 €

Tootekood: LENOVO 45J7915
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LENOVO ThinkPad Slim Power Conversion Cable, Male/Female, Black 31.60 €

Tootekood: LENOVO 0B47046
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LENOVO DisplayPort - VGA, male/male, DisplayPort, VGA 47.50 €

Tootekood: LENOVO 57Y4393
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.12.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LENOVO 0B47090, Mini-DisplayPort, SL-DVI, Male/Male, must, 0.2 28.50 €

Tootekood: LENOVO 0B47090
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LENOVO Sicherheitskabelschloss 1.6m ThinkPads/TS P500 27.80 €

Tootekood: LENOVO 57Y4303
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

LENOVO DisplayPort to Dual-DisplayPort Monitor Cable, USB A, USB A, Male/Female, Black, Customer Replaceable Unit 96 €

Tootekood: LENOVO 0B47092
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LENOVO HDMI to HDMI kaabel 2 m 19.60 €

Tootekood: LENOVO 0B47070
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

LENOVO VGA to VGA Cable 0.5 m, Black 14 €

Tootekood: LENOVO 0B47397
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.12.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda