Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kaabel

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 29.06.2018 tk
Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

16.70 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 00MN505
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
3m LC-LC OM3 MMF kaabel

LENOVO 3M LC-LC OM3 MMF kaabel


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda