Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Gembird Fiber kaabel LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 2M

Gembird Fiber kaabel LC-LC Duplex MM 50/125...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5 tk
Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

12.50 €

Tootja: Gembird
Tootekood: CFO-LCLC-OM2-2M
EAN:
  • 8716309073233
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Tootja koduleht link
Pakendi maht 0.0003579
Netokaal (kg) 0.034
Brutokaal (kg) 0.045
Kirjeldus
  • Duplex multimode fibre optic cable (50/125 OM2)
  • Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss
  • Integrated LC/LC-connectors for an easy and reliable connection
  • Toode tüüp Cables
    Pikkus (m) 2
    Laevandus kasti kogus 150
    Full Description Line Length 2 m

    Ei ole täiendavaid tooteid Gembird Fiber kaabel LC-LC Duplex MM 50/125 OM2 2M


    Teie ostukorvis:
    kaupa pole

    Makseviisid

    Swedbank SEB Danske Bank

    Nordea CC

    TELLIMUST
    TELLIMUST

    Logige sisse OX.ee

    E-post: Salasõna:

    Unustasid salasõna?

     

    Registreeruda