Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1950-24G-2SFP+-2XGT Switch JG960A - Limited Lifetime garantii 1 116 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE JG960A
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1950-24G-2SFP+-2XGT Switch JG960A - Lifetime garantii

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
28.09.2016

1 062 €

Tootekood: JG960A
EAN:
  • 888182694800
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid HEWLETT PACKARD ENTERPRISE 1950-24G-2SFP+-2XGT Switch JG960A - Lifetime garantii

TOP

HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X121 1G SFP LC SX Transceiver Networking SFP ja Mini-GBIC SX Transceivers, 20 g 91 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4858C
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HPE X121 J4859C SFP-Transceiver 1x LC 1000Base-LX Port 120 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J4859C
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X132 10G SFP+, 1000Base-T, LC, Full, Wired, Single-mode, 9/125 455 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9151A
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


HEWLETT PACKARD ENTERPRISE HP X311, 100 - 240, 50 - 60, 3 - 6, Active, PC/server, hõbedane 354 €

Tootekood: HEWLETT PACKARD ENTERPRISE J9581A
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda