Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, OM4

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, OM4

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
15.03.2018

4.20 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DN-96018-1
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS SC/SC DX Kuppler, OM4, Farbe RAL 4003, Zirkonia Keramikhülse, Plastikgehäuse, Multimode, inkl. Befestigungsmaterial

DIGITUS SC / SC Duplex Coupler, OM4

TOP

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color punane 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color roheline 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.5m 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color kollane 0.50 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color blue 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e FTP patch kaabel, Length 0,5m, Color hall 1 €

Tootekood: DIGITUS DK-1522-005
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Modulares Patch Panel, 24-Port 15.60 €

Tootekood: DIGITUS DN-91412
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 01.08.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda