Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus SC / SC Duplex Coupler, OM4

Assmann/Digitus SC / SC Duplex Coupler, OM4

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
23.02.2017

7.50 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DN-96018-1
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS SC/SC DX Kuppler, OM4, Farbe RAL 4003, Zirkonia Keramikhülse, Plastikgehäuse, Multimode, inkl. Befestigungsmaterial

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus SC / SC Duplex Coupler, OM4

TOP

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m 12 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 1m, OM3 10.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 1m 10.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 17 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC OS2,SM 2m 11.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2922-02
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., ST/SC MM, OM2, 3m 11.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2512-03
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM, OM1, 5m 12.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2631-05
Tellimisel toode: 07.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber Pigtail, SM, OS2, 2m 27.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 3m 11.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-03
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM 2m, OM3 11.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2531-02/3
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda