Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Qoltec AC power kaabel ATX | 3pin | S03/ST3 | 1.4m

Qoltec AC power kaabel ATX | 3pin | S03/ST3...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
05.01.2018

3.40 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50549
EAN:
  • 5901878505497
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 140
Rohkem infot Description
Pistik 1 tüüp IEC320 C13
Pistik 2 tüüp EURO plug (16A)
Traat tüüp Power cable
Tehnilised parameetrid Black

Qoltec AC power kaabel ATX | 3pin | S03/ST3 | 1.4m

TOP

Qoltec adapter kaabel 20cm POWER MOLEX/2xSATA 2.20 €

Tootekood: Qoltec 27618
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec SATA kaabel splitter SATA to xSATA F/2*F 50cm 3 €

Tootekood: Qoltec 27617
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel DisplayPort v1.2 / HDMI | 4Kx2K | 1m 14.50 €

Tootekood: Qoltec 50435
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel DisplayPort v1.1 male | HDMI male | 1080p | 3m 11.50 €

Tootekood: Qoltec 50442
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel USB 3.1 type C male | USB 3.0 A male | 1.8m 7.10 €

Tootekood: Qoltec 50493
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec adapter USB 3.1 type C male | micro USB 2.0 B female 6.30 €

Tootekood: Qoltec 50478
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Zippers | nylon | 3.6*250mm | UV 3.70 €

Tootekood: Qoltec 56005
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 5m 4 €

Tootekood: Qoltec 54284
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec adapter HDMI A male | HDMI A female | angle 2.60 €

Tootekood: Qoltec 50529
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec SATA kaabel splitter SATA to 2xSATA F/2*F 20cm 3.10 €

Tootekood: Qoltec 27616
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda