Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus MPO Patchkabel, OS2, 1m

Assmann/Digitus MPO Patchkabel, OS2, 1m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
16.11.2016

63 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DK-2966-01
EAN:
  • 4016032345121
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, MPO auf MPO, Female, OS2, Singlemode 09/125 µ, 1m, Methode A, Mantel: kollane, korpus: roheline

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus MPO Patchkabel, OS2, 1m

TOP

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m 12.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC MM, OM2, 2m 10.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2522-02
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 1m, OM3 10.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 1m 10.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 23.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC OS2,SM 2m 11.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2922-02
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., ST/SC MM, OM2, 3m 11.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2512-03
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber Pigtail, SM, OS2, 2m 27.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 3m 12 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-03
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM, OM2, 5m 19.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-05
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda