Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20170504 Josera 3=4 EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus LWL Patchk.,E2000/LC, SM 10m 84 €

Tootekood: Assmann/Digitus AL-9E2000LC-10I-DM
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus LWL Patchk.,E2000/LCSM 10m

Assmann/Digitus LWL Patchk.,E2000/LCSM 10m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
20.04.2017

55 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: AL-9E2000LC-10I
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
LWL Patchkabel, E2000 (APC) auf LC (PC) Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10 m

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus LWL Patchk.,E2000/LCSM 10m

TOP

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 16.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., ST/SC MM, OM2, 3m 10.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2512-03
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM, OM1, 5m 11.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2631-05
Tellimisel toode: 20.06.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM 2m, OM3 11.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2531-02/3
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 10m 21.20 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-10
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 5m 12.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-05
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., ST/ST MM 1m 9.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2511-01
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 5m, OM3 12.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-05/3
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC MM, OM2, 7m 12.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2522-07
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM OM4, 3m 11.50 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-03-4
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda