Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM OM4, 2m

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM OM4...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
09.10.2017

11 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DK-2533-02-4
EAN:
  • 4016032308805
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu LC Multimode OM4 -2m/ Duplex, Farbe RAL4003, Länge 2m

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM OM4, 2m

TOP

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m 9.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 1m, OM3 9.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 1m, OM3 9.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 1m 9.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 16.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 2m, OM3 10.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-02/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC OS2,SM 2m 9.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2922-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM, OM1, 5m 9.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2631-05
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber Pigtail, SM, OS2, 2m 25.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 3m 10.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda