Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Assmann/Digitus Medienkonverter, Multimode

Assmann/Digitus Medienkonverter, Multimode

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
19.05.2017

58 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: GT-702
EAN:
  • 4711213680595
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
PLANET Medienkonverter, Multimode, 1000Base-T zu 1000Base-SX, Inkl. Netzteil SC Buchse

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus Medienkonverter, Multimode

TOP

-23%

KOHE LAOS! Assmann/Digitus DIGITUS CAT 6 võrgupesa -23% 9.90 € 12.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-9007-1
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

Assmann/Digitus VGA Matrix-Splitter, 250MHz 38 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-47110-1
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Pro3000 Analog Tone undProbe K 136 €

Tootekood: Assmann/Digitus ACT-PRO 3000
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus HDMI Splitter, 2-Port 43.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-41300
Tellimisel toode: 27.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Grafikadapter, USB 2.0 auf VGA 36.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DA-70833
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus VGA Booster, 65m 28.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-53900-1
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus Modular kaabel Tester, RJ45undB 42.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus ACT-LAN-CT
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus VGA Splitter 350MHz, 2-Port 23.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-41120-1
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus VGA Splitter 500MHz, 2-Port 32.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-41110
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Assmann/Digitus VGA Switch 4 PCs, 1 monitor 34.40 €

Tootekood: Assmann/Digitus DS-45100-1
Tellimisel toode: 27.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda