Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranž 2m

Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
15.03.2018

6.80 €

Tootja: Gembird
Tootekood: CFO-STSC-OM2-2M
EAN:
  • 8716309073172
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 2
Lisateave Perfect for high speed data transfer with minimum signal loss
Netomass 0.044
Pistik 1 tüüp ST duplex
Pistik 2 tüüp SC duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Maksimaalne ülekande kiirus does not concern
Tehnilised parameetrid Orange

Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranž 2m

TOP

-52%

KOHE LAOS! Gembird kaabel SATA X2 15CM / CC-SATA-PSY -52% 1.19 € 2.50 €

Tootekood: Gembird CC-SATA-PSY
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

-50%

KOHE LAOS! Gembird USB Micro AM-MBM5P EASY-USB 30cm -50% 1 € 2 €

Tootekood: Gembird CC-MUSB2D-0.3M
Kohe OX.ee Tallinna laos: 3 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

-33%

KOHE LAOS! Gembird Serial ATA III 50cm data kaabel SATA -33% 0.40 € 0.60 €

Tootekood: Gembird CC-SATA-DATA90
Kohe OX.ee Tallinna laos: 2 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev

KOHE LAOS! Gembird adapter DVI-A 24-pin male to VGA 15-pin HD (3 rows) female 90 €

Tootekood: Gembird A-DVI-VGA
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Gembird HDMI V2.0 male-male kaabel koos gold-plated connectors 20m, bulk package 26.20 €

Tootekood: Gembird CC-HDMI4-20M
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Gembird Serial ATA 15 cm power kaabel 0.50 €

Tootekood: Gembird CC-SATA-PS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Gembird kaabel AUDIO 3.5MM EXTENSION 5M/CCA-421S-5M 1.10 €

Tootekood: Gembird CCA-421S-5M
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

Gembird UTP solid kaabel, cat. 5, CCA 305m (roll), hall 27.70 €

Tootekood: Gembird UPC-5004E-SOL
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Gembird audio kaabel JACK 3.5mm M/JACK 3.5mm F 1,5M 0.60 €

Tootekood: Gembird CCA-423
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Gembird Internal power splitter kaabel 2x5 1/4" connectors 0.70 €

Tootekood: Gembird CC-PSU-1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda